Ta strona używa cookies. Kontynuując korzystanie ze strony zgadzasz się na działanie mechanizmu ciasteczek.

ROZMIAR CZCIONKI
AKTUALNOŚCI
paź 18, 2021

W ubiegły piątek obchodziliśmy Dzień Seniora. Z tej okazji zorganizowano kameralny koncert w wykonaniu uczniów i nauczyciela Szkoły Muzycznej I stopnia w Gryfinie. Dla zebranych zagrali Vitalii Bondar wraz z żoną Oleną, Jagoda Jergielewicz i Michał Satanowski. W wydarzeniu uczestniczył również Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Gryfino Pan Paweł Nikitiński, który złożył naszym uczestnikom okolicznościowe życzenia oraz wręczył upominki. To był piękny dzień. Cieszymy się, że mogliśmy miło spędzić wspólnie czas.


fot. Urząd Miasta i Gminy w Gryfinie

paź 15, 2021

W ramach obchodów Dnia Seniora udaliśmy się na wspólną wycieczkę do Cedyni. Na miejscu zwiedziliśmy m.in.: Muzeum Regionalne, historyczny mural, centrum miasta oraz znajdującą się w okolicach Cedyni Górę Czcibora. Dziękujemy za gościnność! Będziemy miło wspominać ten wyjazd. 

 

Osobne podziękowania przekazujemy Centrum Usług Wspólnych w Gryfinie za zapewnienie transportu.

 

fot. Cedynia, 14.10.2021 r.

paź 14, 2021

 

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej

składamy wszystkim nauczycielom serdeczne życzenia.

Dużo radości, pomyślności oraz satysfakcji z wykonywanej pracy.


"Potrzeba wielkiego serca, aby kształtować młode umysły"


Z wyrazami szacunku i uznania

Seniorzy oraz Kadra Dziennego Domu "Senior +" w Gryfinie

paź 13, 2021

Wczoraj odbyło się pouczające spotkanie zorganizowane w ramach akcji „Bezpieczny Senior” we współpracy z Komendą Powiatową Policji w Gryfinie oraz gryfińskim oddziałem Banku PKO BP. Prewencyjne pogadanki na tematy związane z bezpieczeństwem seniorów budzą zawsze zainteresowanie wśród słuchaczy. Jak ustrzec się przed oszustwem? Co zrobić, by czuć się bezpieczniej? Takie zagadnienia poruszone zostały podczas spotkania. Całości towarzyszyła prezentacja medialna, a po niej rozmowy, pytania oraz dyskusja. Z naszymi seniorami rozmawiali: st. sierż. Oskar Dąbrowski oraz st. sierż. Paulina Wiewióra – dzielnicowi Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie oraz Monika Bandura reprezentująca Bank PKO BP w Gryfinie. Dziękujemy.

 

fot. Gryfino, 12.10.2021 r.

paź 12, 2021

Za nami ciekawe zajęcia z higieny jamy ustnej, które poprowadziła dla nas Pani Patrycja Janicka - higienistka stomatologiczna. Dowiedzieliśmy się jak prawidłowo dbać o higienę jamy ustnej u dorosłych oraz jakie są podstawowe zasady, by nasze zęby były zdrowe. Pani Patrycja udzieliła nam także praktycznych wskazówek związanych z pielęgnacją jamy ustnej. Dziękujemy!

 

 

fot. Gryfino, dnia 11.10.2021 r.

paź 11, 2021

Wycieczka krajoznawcza do Krzywego Lasu w Nowym Czarnowie koło Gryfina była wprowadzeniem w tematykę konkursu "Krzywy Las - miejsce niezwykłe" ogłoszonym przez Nadleśnictwo Gryfino wspólnie z Gminą Gryfino. Krzywy Las  okazał się doskonałym miejscem na plenerową sesję, tworząc przepiękne tło. Wspaniała pogoda, dobre samopoczucie seniorów i pełne uroku otoczenie dopełniły formalności. Krzywy Las jest miejscem do którego chętnie się wraca. Dziękujemy seniorom za współpracę podczas sesji zdjęciowej.


 

fot. Nowe Czarnowo, dn. 07.10.2021 r.

Strona 1 z 99
 > >>