Ta strona używa cookies. Kontynuując korzystanie ze strony zgadzasz się na działanie mechanizmu ciasteczek.

ROZMIAR CZCIONKI
AKTUALNOŚCI
wrz 24, 2019

Gmina Gryfino ogłasza nabór do Programu Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej pn. "Opieka wytchnieniowa” - edycja 2019 – Moduł I, finansowanego z Solidarnościowego Funduszu Wsparcia Osób Niepełnosprawnych.

wrz 23, 2019

Po raz kolejny nasza delegacja wzięła udział w Regionalnych Obchodach Dnia Seniora. W trakcie uroczystości, która odbyła się w Operze na Zamku w Szczecinie m.in. spotkaliśmy się na powitalnej kawie, poznaliśmy laureatów konkursu Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego „Aktywni dla Seniorów”, wysłuchaliśmy koncertu, a na zakończenie udaliśmy się na poczęstunek.

wrz 23, 2019

Dziękujemy za zaproszenie! W ramach współpracy po raz kolejny zawitaliśmy w progach Domu Kombatanta przy ul. Kruczej w Szczecinie.

wrz 23, 2019

Współpracujemy z Komendą Powiatową Policji w Gryfinie. Kolejne zajęcia z naszymi seniorami w ramach spotkań prewencyjnych za nami. Współpraca z Komendą Powiatową Policji w Gryfinie jest kontynuowana. Gościliśmy w naszych progach przedstawicieli wspomnianej jednostki w osobach: sierż. sztab. Paweł Gałek oraz st.asp. Przemysław Beta.

wrz 8, 2019

Nasza współpraca z Domem Pomocy Społecznej w Nowym Czarnowie jest kontynuowana. Okazją do kolejnego spotkania była wspólna inicjatywa pn. "Muzyczne zakończenie lata".

wrz 8, 2019

Dziękujemy za wspólne zajęcia w ramach wakacyjnych spotkań z psychologią. Prowadziła je pani Maja Wencierska, która na koniec podzieliła się swoimi spostrzeżeniami oraz pozytywnymi uwagami i jak podkreśliła był to czas spędzony z pełnymi ciepła, wrażliwości, chęci doświadczania piękna świata, kreatywności i otwartości Seniorek i Seniorów.

Strona 1 z 39
 > >>